bodfrog
Recent Ratings
Check out bodfrog's...
50 0% | Batman Forever (1995) - Rated 01 Jan 2023 |
75 17% | Batman Returns (1992) - Rated 01 Jan 2023 |
85 57% | Batman Begins (2005) - Rated 01 Jan 2023 |
80 31% | Batman (1989) - Rated 01 Jan 2023 |
90 83% | 1917 (2019) - Rated 01 Jan 2023 |
70 9% | Top Gun: Maverick (2022) - Rated 01 Jan 2023 |
90 83% | The 400 Blows (1959) - Rated 01 Jan 2023 |
85 57% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 01 Jan 2023 |
90 83% | Day for Night (1973) - Rated 01 Jan 2023 |
85 57% | Wuthering Heights (1992) - Rated 01 Jan 2023 |