brian00001

brian00001
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2014
Location: Austin, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 15% Raging Bull (1980) - Rated 27 Sep 2014
60 34% Schindler's List (1993) - Rated 27 Sep 2014
70 50% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 11 Sep 2014
20 6% Hairspray (1988) - Rated 11 Sep 2014
60 34% 22 Jump Street (2014) - Rated 07 Sep 2014
70 50% To Have and Have Not (1944) - Rated 07 Sep 2014
80 59% The Bourne Identity (2002) - Rated 07 Sep 2014
60 34% Iron Man (2008) - Rated 07 Sep 2014
50 21% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 07 Sep 2014
85 68% Juno (2007) - Rated 07 Sep 2014