bswan

bswan
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2017
Location: USA

more Recent Ratings

85 69% Room (2015) - Rated 16 Jul 2017
85 69% Lost in Translation (2003) - Rated 16 Jul 2017
80 35% I Am Legend (2007) - Rated 16 Jul 2017
83 57% Apollo 13 (1995) - Rated 16 Jul 2017
60 11% Spider-Man (2002) - Rated 16 Jul 2017
84 61% Inception (2010) - Rated 16 Jul 2017
50 8% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 16 Jul 2017
85 69% Interstellar (2014) - Rated 16 Jul 2017
80 35% The Station Agent (2003) - Rated 16 Jul 2017
75 18% Saving Silverman (2001) - Rated 16 Jul 2017