bubsg
Recent Ratings
Check out bubsg's...
100 97% | Barry Lyndon (1975) - Rated 13 Sep 2014 |
70 37% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 13 Sep 2014 |
73 43% | Delicatessen (1991) - Rated 13 Sep 2014 |
84 75% | Cool Hand Luke (1967) - Rated 13 Sep 2014 |
65 27% | Good Will Hunting (1997) - Rated 13 Sep 2014 |
76 50% | Black Swan (2010) - Rated 13 Sep 2014 |
70 37% | Trading Places (1983) - Rated 13 Sep 2014 |
87 78% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 13 Sep 2014 |
82 71% | Boogie Nights (1997) - Rated 13 Sep 2014 |
78 53% | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 13 Sep 2014 |