BukStopsHere

bukstopshere
Film Freak - 538 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2015
Location: USA

more Recent Ratings

Check out BukStopsHere's...

0% A Serbian Film (2010) - Rated 09 Dec 2015
0% I Spit on Your Grave (2010) - Rated 09 Dec 2015
10 0% Disaster Movie (2008) - Rated 09 Dec 2015
70 52% A Serious Man (2009) - Rated 09 Dec 2015
70 52% A Few Good Men (1992) - Rated 09 Dec 2015
50 19% Hook (1991) - Rated 09 Dec 2015
70 52% The Aviator (2004) - Rated 09 Dec 2015
60 34% Daybreakers (2010) - Rated 09 Dec 2015
70 52% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 09 Dec 2015
40 9% The Invasion (2007) - Rated 09 Dec 2015