ChrisFrost04

chrisfrost04
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out ChrisFrost04's...

79 22% Mulholland Drive (2001) - Rated 08 Jun 2013
78 19% The Descent (2005) - Rated 08 Jun 2013
85 49% Ransom (1996) - Rated 08 Jun 2013
86 55% Sling Blade (1996) - Rated 08 Jun 2013
80 26% The Village (2004) - Rated 08 Jun 2013
76 13% Lady in the Water (2006) - Rated 08 Jun 2013
85 49% The Illusionist (2006) - Rated 08 Jun 2013
87 63% Zombieland (2009) - Rated 08 Jun 2013
88 72% The Social Network (2010) - Rated 08 Jun 2013
85 49% Red (2010) - Rated 08 Jun 2013