christofuh

christofuh
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 56% The Great Outdoors (1988) - Rated 06 Mar 2015
90 40% Fletch (1985) - Rated 06 Mar 2015
98 95% What About Bob? (1991) - Rated 06 Mar 2015
96 78% Pretty in Pink (1986) - Rated 06 Mar 2015
96 78% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 06 Mar 2015
80 3% Roxanne (1987) - Rated 06 Mar 2015
95 71% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 06 Mar 2015
93 62% Role Models (2008) - Rated 06 Mar 2015
92 56% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 06 Mar 2015
96 78% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 06 Mar 2015