CianTheChamp
Recent Ratings
Check out CianTheChamp's...
88 89% | Logan (2017) - Rated 15 Jul 2024 |
80 53% | Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) - Rated 15 Jul 2024 |
83 60% | Jujutsu Kaisen (2020) - Rated 15 Jul 2024 |
92 96% | Breaking Bad (2008) - Rated 15 Jul 2024 |
72 17% | Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) - Rated 15 Jul 2024 |
76 32% | Scott Pilgrim Takes Off (2023) - Rated 15 Jul 2024 |
59 3% | Shazam! Fury of the Gods (2023) - Rated 15 Jul 2024 |
85 67% | Peacemaker (2022) - Rated 15 Jul 2024 |
79 42% | The Last of Us (2023) - Rated 15 Jul 2024 |
86 78% | Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 15 Jul 2024 |