clasick
Recent Ratings
Check out clasick's...
70 43% | Ralph Breaks the Internet (2018) - Rated 30 Jan 2019 |
82 68% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 30 Jan 2019 |
72 48% | BlacKkKlansman (2018) - Rated 30 Jan 2019 |
70 43% | X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 03 Oct 2018 |
67 40% | Enemy at the Gates (2001) - Rated 03 Oct 2018 |
85 77% | Ex Machina (2015) - Rated 01 Oct 2018 |
85 77% | The Green Mile (1999) - Rated 01 Oct 2018 |
85 77% | Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 17 Jun 2017 |
85 77% | Hiroshima mon amour (1959) - Rated 16 Jun 2017 |
83 71% | Gattaca (1997) - Rated 16 Jun 2017 |