classicvic

classicvic
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Forrest Gump (1994) - Rated 24 Aug 2015
90 85% The Usual Suspects (1995) - Rated 24 Aug 2015
82 47% Pitch Perfect (2012) - Rated 24 Aug 2015
85 61% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 24 Aug 2015
93 91% Cairo Time (2009) - Rated 24 Aug 2015
98 95% Shawshank: The Redeeming Feature (2001) - Rated 24 Aug 2015
92 90% The Young Victoria (2009) - Rated 24 Aug 2015
88 77% Emma (2009) - Rated 24 Aug 2015
88 77% Emma (1996) - Rated 24 Aug 2015
90 85% Pride and Prejudice (1995) - Rated 24 Aug 2015