crusse17

crusse17
Film Freak - 726 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% Better Call Saul (2015) - Rated 20 Nov 2017
100 99% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Nov 2017
78 65% Taken (2008) - Rated 04 Nov 2017
19% Brüno (2009) - Rated 29 Oct 2017
90 89% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 29 Oct 2017
80 68% Sex Drive (2008) - Rated 29 Oct 2017
68 55% Enemy of the State (1998) - Rated 29 Oct 2017
82 71% 2 Guns (2013) - Rated 29 Oct 2017
60 51% Despicable Me 2 (2013) - Rated 29 Oct 2017
40 45% Bride of Chucky (1998) - Rated 29 Oct 2017