Cucucat

cucucat
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 08 May 2024
Location: Tulsa, Oklahoma, USA

more Recent Ratings

76 31% Delicatessen (1991) - Rated 08 May 2024
31 1% Get Smart (2008) - Rated 08 May 2024
85 48% Fresh (1994) - Rated 08 May 2024
80 40% Moonlighting (1982) - Rated 08 May 2024
92 68% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 08 May 2024
71 25% Back to the Future Part II (1989) - Rated 08 May 2024
91 65% Brazil (1985) - Rated 08 May 2024
96 74% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 08 May 2024
100 95% Citizen Kane (1941) - Rated 08 May 2024
87 53% Children of Men (2006) - Rated 08 May 2024