cvandyke

Recent Ratings
Check out cvandyke's...
81 54% | Independence Day (1996) - Jun 13, 2021 |
83 66% | Contact (1997) - Jun 13, 2021 |
83 66% | Bad Boys (1995) - Jun 13, 2021 |
84 83% | La La Land (2016) - Jun 13, 2021 |
84 83% | John Wick: Chapter 2 (2017) - Jun 13, 2021 |
80 45% | Three Amigos! (1986) - Jun 13, 2021 |
78 33% | Suicide Squad (2016) - Jun 13, 2021 |
92 95% | The Usual Suspects (1995) - Jun 13, 2021 |
62 12% | Bee Movie (2007) - Jun 13, 2021 |
56 4% | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Jun 13, 2021 |