czar_razc
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2014
Location: Tagum City, Davao del Norte, Philippines
Bio: Student | Filipino
Recent Ratings
Check out czar_razc's...
91 71% | Miracle in Cell No.7 (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
93 85% | The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 14 Jul 2014 |
91 71% | The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
94 96% | X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 14 Jul 2014 |
93 85% | Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
85 10% | Frozen (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
88 46% | Trance (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
88 46% | The Croods (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
87 28% | Oz the Great and Powerful (2013) - Rated 14 Jul 2014 |
88 46% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 14 Jul 2014 |