danamcafee

danamcafee
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 77% Julie & Julia (2009) - Rated 06 Oct 2019
100 77% The Grey (2012) - Rated 06 Oct 2019
75 31% Lolita (1962) - Rated 06 Oct 2019
75 31% The World Is Not Enough (1999) - Rated 06 Oct 2019
50 13% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 06 Oct 2019
100 77% Ransom (1996) - Rated 06 Oct 2019
75 31% Coming to America (1988) - Rated 06 Oct 2019
10 4% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 06 Oct 2019
100 77% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 06 Oct 2019
100 77% The Devil's Advocate (1997) - Rated 06 Oct 2019