Daveman82

daveman82
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2020
Location: Norway

more Recent Ratings

Check out Daveman82's...

95 76% Breaking the Waves (1996) - Rated 18 Oct 2020
95 76% Requiem for a Dream (2000) - Rated 18 Oct 2020
95 76% American Beauty (1999) - Rated 18 Oct 2020
95 76% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 18 Oct 2020
70 8% Rain Man (1988) - Rated 18 Oct 2020
90 55% The Apartment (1960) - Rated 18 Oct 2020
90 55% Back to the Future Part II (1989) - Rated 18 Oct 2020
100 94% Back to the Future (1985) - Rated 18 Oct 2020
100 94% The Truman Show (1998) - Rated 18 Oct 2020
70 8% Mean Streets (1973) - Rated 18 Oct 2020