davyliza

davyliza
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Long Shot (2019) - Rated 09 Jul 2019
66 30% The Best Offer (2013) - Rated 11 Jun 2019
30 20% 21 Jump Street (2012) - Rated 11 Jun 2019
6% My Mom's New Boyfriend (2008) - Rated 11 Jun 2019
19 13% Sheitan (2006) - Rated 11 Jun 2019
29 19% Onegin (1999) - Rated 11 Jun 2019
3% The Butterfly Effect 2 (2006) - Rated 11 Jun 2019
16 11% Senseless (1998) - Rated 11 Jun 2019
4% The Unborn (2009) - Rated 11 Jun 2019
6% Paranormal Activity 4 (2012) - Rated 11 Jun 2019