dbraid

dbraid
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2014
Location: Sydney, NSW, Australia

more Recent Ratings

80 53% Back to the Future (1985) - Rated 06 Jan 2014
90 76% Fight Club (1999) - Rated 06 Jan 2014
90 76% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Jan 2014
60 11% Surrogates (2009) - Rated 06 Jan 2014
91 96% The Godfather (1972) - Rated 06 Jan 2014
90 76% In Bruges (2008) - Rated 06 Jan 2014
73 34% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 06 Jan 2014
90 76% Traffic (2000) - Rated 06 Jan 2014
80 53% The Fifth Element (1997) - Rated 06 Jan 2014
65 19% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 06 Jan 2014