dbuke
Recent Ratings
Check out dbuke's...
89 91% | Munich (2005) - Rated 18 May 2014 |
42 11% | American Pie (1999) - Rated 18 May 2014 |
65 43% | Dead Poets Society (1989) - Rated 18 May 2014 |
65 43% | I, Robot (2004) - Rated 18 May 2014 |
98 99% | American History X (1998) - Rated 18 May 2014 |
82 78% | Spirited Away (2001) - Rated 18 May 2014 |
72 53% | Amadeus (1984) - Rated 18 May 2014 |
80 73% | Milk (2008) - Rated 18 May 2014 |
78 69% | I Am Legend (2007) - Rated 18 May 2014 |
85 86% | Fight Club (1999) - Rated 18 May 2014 |