Deniz3

deniz3
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2021
Location: Turkey

more Recent Ratings

92 93% The Lives of Others (2006) - Rated 25 Jan 2021
70 34% It Follows (2015) - Rated 24 Jan 2021
70 34% Prometheus (2012) - Rated 24 Jan 2021
70 34% The Babadook (2014) - Rated 24 Jan 2021
55 25% Man of Steel (2013) - Rated 24 Jan 2021
60 28% The Martian (2015) - Rated 24 Jan 2021
75 41% Silence (2016) - Rated 24 Jan 2021
60 28% Glass (2019) - Rated 24 Jan 2021
50 17% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 24 Jan 2021
50 17% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 24 Jan 2021