denizgezen
Bio: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Recent Ratings
Check out denizgezen's...
80 37% | Van Wilder (2002) - Rated 27 Jan 2014 |
78 23% | Groundhog Day (1993) - Rated 27 Jan 2014 |
79 25% | Love Actually (2003) - Rated 27 Jan 2014 |
100 92% | Cars (2006) - Rated 27 Jan 2014 |
99 81% | Shutter Island (2010) - Rated 27 Jan 2014 |
99 81% | The Hunger Games (2012) - Rated 27 Jan 2014 |
90 70% | Unstoppable (2010) - Rated 27 Jan 2014 |
89 60% | Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) - Rated 27 Jan 2014 |
99 81% | The Last Samurai (2003) - Rated 27 Jan 2014 |
99 81% | Jumper (2008) - Rated 27 Jan 2014 |