dfroger

dfroger
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2018
Location: USA
Bio: wee woo wee woo

more Recent Ratings

85 64% Her (2013) - Rated 25 Jun 2018
80 41% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 25 Jun 2018
85 64% Rosemary's Baby (1968) - Rated 25 Jun 2018
85 64% Citizen Kane (1941) - Rated 25 Jun 2018
100 97% Goodfellas (1990) - Rated 25 Jun 2018
92 89% Blade Runner (1982) - Rated 25 Jun 2018
90 81% Seven Samurai (1954) - Rated 25 Jun 2018
80 41% Catch Me If You Can (2002) - Rated 25 Jun 2018
95 93% Apocalypse Now (1979) - Rated 25 Jun 2018
90 81% Battle Royale (2000) - Rated 25 Jun 2018