dfroud

dfroud
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Suicide Kings (1997) - Rated 04 Jun 2017
50 12% Catch Me If You Can (2002) - Rated 04 Jun 2017
25 8% The Fast and the Furious (2001) - Rated 04 Jun 2017
15 7% 50 First Dates (2004) - Rated 04 Jun 2017
80 61% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 04 Jun 2017
85 73% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 04 Jun 2017
90 83% Goodfellas (1990) - Rated 04 Jun 2017
75 44% The Iron Giant (1999) - Rated 04 Jun 2017
75 44% Clerks (1994) - Rated 04 Jun 2017
70 33% Pleasantville (1998) - Rated 04 Jun 2017