dhilleub2

dhilleub2
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out dhilleub2's...

70 56% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 02 Dec 2015
70 56% A History of Violence (2005) - Rated 02 Dec 2015
90 82% Catch-22 (1970) - Rated 02 Dec 2015
100 94% The Conversation (1974) - Rated 02 Dec 2015
80 70% Tremors (1990) - Rated 02 Dec 2015
80 70% Source Code (2011) - Rated 02 Dec 2015
80 70% Gattaca (1997) - Rated 02 Dec 2015
90 82% Donnie Darko (2001) - Rated 02 Dec 2015
100 94% Chinatown (1974) - Rated 02 Dec 2015
10 4% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 07 Mar 2014