directbeat
Recent Ratings
Check out directbeat's...
87 63% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 05 Feb 2017 |
85 47% | Babe: Pig in the City (1998) - Rated 05 Feb 2017 |
80 25% | Arrival (2016) - Rated 05 Feb 2017 |
90 75% | La La Land (2016) - Rated 05 Feb 2017 |
95 91% | Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 05 Feb 2017 |
95 91% | Jaws (1975) - Rated 05 Feb 2017 |
90 75% | L.A. Confidential (1997) - Rated 05 Feb 2017 |
95 91% | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 05 Feb 2017 |
85 47% | Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 05 Feb 2017 |
80 25% | La Haine (1995) - Rated 05 Feb 2017 |