Don818
Recent Ratings
Check out Don818's...
91 65% | Total Recall (1990) - Rated 17 Apr 2024 |
89 37% | The Terminator (1984) - Rated 17 Apr 2024 |
88 27% | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 17 Apr 2024 |
88 27% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Apr 2024 |
90 50% | Creed 2 (2018) - Rated 17 Apr 2024 |
90 50% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 17 Apr 2024 |
88 27% | The Expendables 3 (2014) - Rated 17 Apr 2024 |
88 27% | The Expendables 2 (2012) - Rated 17 Apr 2024 |
90 50% | The Expendables (2010) - Rated 17 Apr 2024 |
92 77% | Rambo (2008) - Rated 17 Apr 2024 |