Duralumin

duralumin
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2016
Location: Italy

more Recent Ratings

Check out Duralumin's...

100 94% Parasite (2019) - Rated 31 Aug 2020
95 84% Knives Out (2019) - Rated 31 Aug 2020
85 51% Ralph Breaks the Internet (2018) - Rated 14 Oct 2019
90 70% Aquaman (2018) - Rated 14 Oct 2019
75 23% Glass (2019) - Rated 14 Oct 2019
80 37% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 14 Oct 2019
95 84% Captain Marvel (2019) - Rated 14 Oct 2019
70 15% Godzilla: King of the Monsters (2019) - Rated 14 Oct 2019
80 37% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Rated 14 Oct 2019
90 70% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 14 Oct 2019