edwolfe

edwolfe
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 0% The Deer Hunter (1978) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Death at a Funeral (2007) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Dead Presidents (1995) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Dead Poets Society (1989) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Dead Man Walking (1995) - Rated 07 Jun 2009
80 0% The Dark Knight (2008) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Dances with Wolves (1990) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 07 Jun 2009
80 0% Cry Freedom (1987) - Rated 07 Jun 2009