elefteria

Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: Apr 6, 2019
Bio: hi
Check out elefteria's...
93 92% | My Life as a Zucchini (2016) - Jan 24, 2021 |
65 13% | The Nice Guys (2016) - Jan 21, 2021 |
100 99% | Attack on Titan (2013) - Dec 26, 2020 |
71 28% | Moonlight (2016) - Dec 26, 2020 |
72 28% | Alice in Wonderland (2010) - Dec 24, 2020 |
78 38% | The Lobster (2015) - Dec 24, 2020 |
67 15% | The Crow (1994) - Nov 01, 2020 |
35 1% | Unfriended (2015) - Oct 29, 2020 |
55 7% | Cebimdeki Yabanci (2018) - Oct 27, 2020 |
65 13% | Tag (2018) - Oct 27, 2020 |