evaldasmix

Recent Ratings
Check out evaldasmix's...
100 92% | Blade Runner (1982) - Nov 05, 2021 |
85 29% | Money Train (1995) - Apr 29, 2021 |
100 92% | Aliens (1986) - Apr 29, 2021 |
72 11% | Mulan (2020) - Apr 29, 2021 |
92 54% | Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 29, 2021 |
95 66% | Airplane! (1980) - Apr 25, 2021 |
20 3% | Guns, Girls and Gambling (2012) - Apr 25, 2021 |
85 29% | Operation Finale (2018) - Mar 24, 2021 |
98 76% | Train to Busan (2016) - Mar 12, 2021 |
94 61% | Black Swan (2010) - Mar 08, 2021 |