Eyad
Recent Ratings
Check out Eyad's...
100 97% | Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 26 Oct 2014 |
30 17% | Cold Comes the Night (2013) - Rated 26 Oct 2014 |
30 17% | X-Men (2000) - Rated 26 Oct 2014 |
90 78% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 26 Oct 2014 |
50 36% | Man of Steel (2013) - Rated 26 Oct 2014 |
50 36% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 26 Oct 2014 |
80 67% | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 26 Oct 2014 |
50 36% | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Rated 26 Oct 2014 |
60 52% | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Rated 26 Oct 2014 |
1 4% | The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 26 Oct 2014 |