fdretief

fdretief
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: South Africa

more Recent Ratings

Check out fdretief's...

85 68% Inception (2010) - Rated 29 Aug 2015
70 20% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 29 Aug 2015
90 86% Mad Max (1979) - Rated 29 Aug 2015
85 68% Training Day (2001) - Rated 29 Aug 2015
90 86% Stigmata (1999) - Rated 29 Aug 2015
75 34% Ronin (1998) - Rated 29 Aug 2015
90 86% Garden State (2004) - Rated 29 Aug 2015
90 86% Edward Scissorhands (1990) - Rated 29 Aug 2015
80 52% A Beautiful Mind (2001) - Rated 29 Aug 2015
80 52% The Beach (2000) - Rated 29 Aug 2015