flockonus

flockonus
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2013
Location: Vancouver, BC, Canada
Bio: some nerd

more Recent Ratings

Check out flockonus's...

80 72% The Wicker Man (2006) - Rated 27 Oct 2013
50 29% Children of the Corn (1984) - Rated 27 Oct 2013
70 47% Shrek (2001) - Rated 27 Oct 2013
95 97% Catch Me If You Can (2002) - Rated 27 Oct 2013
75 61% The Promotion (2008) - Rated 27 Oct 2013
70 47% Elizabeth: The Golden Age (2007) - Rated 27 Oct 2013
10 6% The Little Mermaid (1989) - Rated 27 Oct 2013
80 72% The Cable Guy (1996) - Rated 27 Oct 2013
60 34% Blade: Trinity (2004) - Rated 27 Oct 2013
90 90% The Social Network (2010) - Rated 27 Oct 2013