fool

fool
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2019
Location: Russia
Bio: My friends are white, black, and a straight line.

more Recent Ratings

0% All Quiet on the Western Front (1930) - Rated 22 Apr 2019
0% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 22 Apr 2019
0% Un Chien Andalou (1929) - Rated 22 Apr 2019
0% The Passion of Joan of Arc (1928) - Rated 22 Apr 2019
0% Sunrise (1927) - Rated 22 Apr 2019
0% Metropolis (1927) - Rated 22 Apr 2019
0% The General (1926) - Rated 22 Apr 2019
0% The Gold Rush (1925) - Rated 22 Apr 2019
0% Battleship Potemkin (1925) - Rated 22 Apr 2019
0% Sherlock Jr. (1924) - Rated 22 Apr 2019