gizemserdar
Recent Ratings
Check out gizemserdar's...
87 71% | Black Swan (2010) - Rated 09 Jun 2016 |
84 62% | A Separation (2011) - Rated 09 Jun 2016 |
80 47% | Rush Hour (1998) - Rated 09 Jun 2016 |
70 20% | Spider-Man 2 (2004) - Rated 09 Jun 2016 |
90 82% | Hannibal (2001) - Rated 09 Jun 2016 |
60 10% | 2012 (2009) - Rated 09 Jun 2016 |
95 96% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 09 Jun 2016 |
80 47% | American Psycho (2000) - Rated 09 Jun 2016 |
75 31% | The Ides of March (2011) - Rated 09 Jun 2016 |
50 4% | Avatar (2009) - Rated 09 Jun 2016 |