HTexas

htexas
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: Houston, Texas, USA

more Recent Ratings

90 90% Gravity (2013) - Rated 01 Jan 2015
70 67% Prisoners (2013) - Rated 01 Jan 2015
75 76% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 01 Jan 2015
40 28% The Wolverine (2013) - Rated 01 Jan 2015
60 55% Chef (2014) - Rated 01 Jan 2015
70 67% The Words (2012) - Rated 01 Jan 2015
80 81% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 01 Jan 2015
40 28% Rosemary's Baby (2014) - Rated 01 Jan 2015
90 90% 12 Years a Slave (2013) - Rated 01 Jan 2015
50 45% The Maze Runner (2014) - Rated 01 Jan 2015