hzzh

hzzh
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2022

more Recent Ratings

89 56% Crazy Stone (2006) - Rated 22 Jan 2023
92 88% Three Colors: Red (1994) - Rated 22 Jan 2023
85 29% New Police Story (2004) - Rated 22 Jan 2023
90 72% Let the Bullets Fly (2010) - Rated 22 Jan 2023
90 72% The Attorney (2013) - Rated 05 Dec 2022
88 45% Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Rated 05 Dec 2022
87 38% Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone (2008) - Rated 05 Dec 2022
89 56% Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) - Rated 05 Dec 2022
86 34% Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo (2012) - Rated 05 Dec 2022
78 15% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 05 Dec 2022