igald

igald
Movie Buff - 491 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2013

more Recent Ratings

100 0% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Jul 2013
100 0% The Godfather: Part II (1974) - Rated 18 Jul 2013
100 0% The Godfather (1972) - Rated 18 Jul 2013
100 0% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 16 Jul 2013
80 0% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 12 Jul 2013
80 0% Looper (2012) - Rated 06 Jul 2013
100 0% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 30 Jun 2013
100 0% Planet Earth (2006) - Rated 30 Jun 2013
100 0% Prometheus (2012) - Rated 30 Jun 2013
100 0% Waking Life (2001) - Rated 30 Jun 2013