jackietree

jackietree
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Feb 2021
100 83% Master of None (2015) - Rated 07 Feb 2021
90 36% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 07 Feb 2021
95 63% Something's Gotta Give (2003) - Rated 07 Feb 2021
90 36% Amores Perros (2000) - Rated 07 Feb 2021
90 36% The Machinist (2004) - Rated 07 Feb 2021
100 83% The Sopranos (1999) - Rated 07 Feb 2021
100 83% The Wire (2002) - Rated 07 Feb 2021
90 36% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 07 Feb 2021
55 10% Spy Game (2001) - Rated 07 Feb 2021