jagunder

jagunder
Movie Buff - 405 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2016
Location: Norway

more Recent Ratings

Check out jagunder's...

80 82% WALL·E (2008) - Rated 25 Jan 2016
70 53% Saw II (2005) - Rated 25 Jan 2016
60 22% Annabelle (2014) - Rated 25 Jan 2016
80 82% The Lego Movie (2014) - Rated 25 Jan 2016
80 82% Toy Story 3 (2010) - Rated 25 Jan 2016
80 82% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 25 Jan 2016
80 82% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 25 Jan 2016
90 96% The Truman Show (1998) - Rated 25 Jan 2016
70 53% Toy Story (1995) - Rated 25 Jan 2016
80 82% Saw (2004) - Rated 25 Jan 2016