jarstar

jarstar
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 6% I, Robot (2004) - Rated 01 Jul 2012
89 72% Dumb and Dumber (1994) - Rated 01 Jul 2012
90 76% The NeverEnding Story (1984) - Rated 01 Jul 2012
91 80% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 01 Jul 2012
79 33% Ghost in the Shell (1995) - Rated 01 Jul 2012
79 33% Con Air (1997) - Rated 01 Jul 2012
95 86% The Sandlot (1993) - Rated 01 Jul 2012
85 60% Equilibrium (2002) - Rated 01 Jul 2012
69 14% Unbreakable (2000) - Rated 01 Jul 2012
80 39% Final Destination (2000) - Rated 01 Jul 2012