Jimmeh

jimmeh
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2016
Location: Malaysia

more Recent Ratings

90 86% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 16 Mar 2016
60 22% Sherlock Holmes (2009) - Rated 16 Mar 2016
80 55% Deadpool (2016) - Rated 16 Mar 2016
70 35% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 16 Mar 2016
87 77% Gladiator (2000) - Rated 16 Mar 2016
54 16% Blade II (2002) - Rated 16 Mar 2016
50 13% 21 Jump Street (2012) - Rated 16 Mar 2016
80 55% The Social Network (2010) - Rated 16 Mar 2016
75 43% She's Out of My League (2010) - Rated 16 Mar 2016
72 41% Shaun of the Dead (2004) - Rated 16 Mar 2016