jjwest

jjwest
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2013
Location: Framingham, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 13% Bridge to Terabithia (2007) - Rated 31 Aug 2013
88 47% The Ghost Writer (2010) - Rated 31 Aug 2013
86 34% Shrek (2001) - Rated 31 Aug 2013
93 86% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 31 Aug 2013
92 75% Black Swan (2010) - Rated 31 Aug 2013
72 9% Dirty Dancing (1987) - Rated 31 Aug 2013
83 23% Julie & Julia (2009) - Rated 31 Aug 2013
88 47% Juno (2007) - Rated 31 Aug 2013
88 47% The Social Network (2010) - Rated 31 Aug 2013
84 27% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 31 Aug 2013