jk52

jk52
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2016
Location: Czech Republic

more Recent Ratings

80 27% Bridget Jones's Baby (2016) - Rated 10 Nov 2016
85 50% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 30 Oct 2016
90 75% Groundhog Day (1993) - Rated 30 Oct 2016
40 0% Fantastic Planet (1973) - Rated 30 Oct 2016
90 75% The Legend of Tarzan (2016) - Rated 28 Oct 2016
60 3% The BFG (2016) - Rated 27 Oct 2016
90 75% I Am Number Four (2011) - Rated 23 Oct 2016
85 50% The Longest Ride (2015) - Rated 18 Oct 2016
70 7% Nerve (2016) - Rated 16 Oct 2016
80 27% Star Trek Beyond (2016) - Rated 15 Oct 2016