jlinnell

jlinnell
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2015
Location: New Zealand

more Recent Ratings

Check out jlinnell's...

90 60% The Graduate (1967) - Rated 20 Dec 2015
95 84% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Dec 2015
92 72% Monsters, Inc. (2001) - Rated 20 Dec 2015
85 35% Big (1988) - Rated 20 Dec 2015
80 17% The Doors (1991) - Rated 20 Dec 2015
83 25% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Dec 2015
85 35% District 9 (2009) - Rated 20 Dec 2015
80 17% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 20 Dec 2015
65 2% Liar Liar (1997) - Rated 20 Dec 2015
85 35% Kung Fu Panda (2008) - Rated 20 Dec 2015