Johnny_Drama
Recent Ratings
Check out Johnny_Drama's...
81 65% | Demolition (2016) - Rated 02 Jul 2016 |
88 92% | Uzak (2002) - Rated 27 May 2016 |
90 94% | Winter Sleep (2014) - Rated 27 May 2016 |
96 97% | Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 27 May 2016 |
84 78% | Sunset Blvd. (1950) - Rated 27 May 2016 |
85 81% | Children of Men (2006) - Rated 27 May 2016 |
74 35% | Braveheart (1995) - Rated 27 May 2016 |
86 86% | 12 Angry Men (1957) - Rated 27 May 2016 |
86 86% | About Elly (2009) - Rated 27 May 2016 |
86 86% | A Separation (2011) - Rated 27 May 2016 |