johnnyutah

johnnyutah_ii
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2013
Location: USA
Bio: http://forum.scenedeux.com/

more Recent Ratings

Check out johnnyutah's...

14 10% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Dec 2013
45 40% Jackie Brown (1997) - Rated 16 Dec 2013
27 28% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 16 Dec 2013
19 19% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 16 Dec 2013
6% Death Proof (2007) - Rated 16 Dec 2013
40 36% Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Dec 2013
38 32% Django Unchained (2012) - Rated 16 Dec 2013
97 67% Chinese Roulette (1976) - Rated 16 Dec 2013
3% Man of Steel (2013) - Rated 16 Dec 2013
27 28% The Big Lebowski (1998) - Rated 16 Dec 2013