jpellis3

jpellis3
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017

more Recent Ratings

Check out jpellis3's...

90 71% Extras (2005) - Rated 08 Nov 2017
98 95% Ghostbusters (1984) - Rated 08 Nov 2017
94 83% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 08 Nov 2017
90 71% Aliens (1986) - Rated 08 Nov 2017
95 88% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 08 Nov 2017
85 52% Wayne's World (1992) - Rated 08 Nov 2017
80 33% Step Brothers (2008) - Rated 08 Nov 2017
85 52% Starship Troopers (1997) - Rated 08 Nov 2017
85 52% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 08 Nov 2017
80 33% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 08 Nov 2017