jroelof

Recent Ratings
Check out jroelof's...
30 3% | Iron Fist (2017) - Jan 17, 2020 |
82 17% | This Is Us (2016) - Jan 17, 2020 |
100 85% | Daredevil (2015) - Jan 17, 2020 |
70 10% | The Defenders (2017) - Jan 17, 2020 |
86 25% | Black Mirror (2011) - Jan 17, 2020 |
99 67% | Stranger Things (2016) - Jan 17, 2020 |
93 57% | The Last Kingdom (2015) - Jan 17, 2020 |
92 42% | The Witcher (2019) - Jan 17, 2020 |
91 32% | Jessica Jones (2015) - Jan 17, 2020 |
100 85% | The Haunting of Hill House (2018) - Jan 17, 2020 |