jtrdgs
Recent Ratings
Check out jtrdgs's...
10 1% | Meg 2: The Trench (2023) - Rated 02 Sep 2023 |
95 80% | Asteroid City (2023) - Rated 02 Sep 2023 |
95 80% | The Family Stone (2005) - Rated 02 Sep 2023 |
100 96% | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 02 Sep 2023 |
90 50% | Ghosts of Mars (2001) - Rated 01 Sep 2023 |
90 50% | Empire of the Sun (1987) - Rated 01 Sep 2023 |
80 8% | Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 01 Sep 2023 |
95 80% | There's Something About Mary (1998) - Rated 01 Sep 2023 |
90 50% | The Book of Eli (2010) - Rated 01 Sep 2023 |
85 21% | Burnt (2015) - Rated 01 Sep 2023 |